Preskocit navigáciu

Víťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na Cypre


Víťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na Cypre

V dňoch 8. a 9. augusta 2013 sa uskutočnila strelecká súťaž tímov a súťaž jednotlivcov pod záštitou najvyššieho vojenského predstaviteľa misie UNFICYP na Cypre generálmajora Chao LIU-a. Cieľom súťaží bol zisk skóre vo viacerých nainscenovaných streleckých parkúroch v combat streľbe v limitovanom čase.

Svojim vynikajúcim výsledkom v rámci súťaže tímov prispel k zisku 1. miesta pre jednotku FMPU (Force Military Police Unit UNFICYP) príslušník jednotky Vojenskej polície rtn. Vladimír FECURA.

Zástupca Force Provost Marshala UNFICYP mjr. Mgr. Milan CEROVSKÝ obsadil prvé miesto v kategórii jednotlivcov v combat streľbe, pričom dosiahol porovnateľný výsledok aj v predchádzajúcej súťaži jednotlivcov v januári 2013, kedy obsadil 2. miesto, za čo bol osobne ocenený generálmajorom Chao LIU-om.

Slovenskí Vojenskí policajti pôsobiaci v medzinárodnej jednotke Vojenskej polície svojimi výsledkami deklarovali excelentné policajné spôsobilosti.

Dňa 16. septembra 2013 sa uskutočnilo zhromaždenie štábnych funkcionárov UNFICYP pri príležitosti plánovanej septembrovej rotácie v predmetnej misii spojené so záverečným verbálnym hodnotením rotujúcich dôstojníkov, na ktorom mjr. Mgr. Milanovi Cerovskému Provost Marshal-ka UNFICYP symbolicky venovala pohár za prítomnosti vojenských predstaviteľov misie UNFICYP na Cypre.


Víťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na CypreVíťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na CypreVíťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na CypreVíťazstvo v streleckých súťažiach a záverečné zhromaždenie pred plánovanou rotáciou v rámci misie UNFICYP na Cypre

Autor: VP , Foto: VP - Dátum: 25.09.2013
Čítanosť: 14130
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share